Stale szukamy przełomowych rozwiązań

Koniec roku to oczywiście czas podsumowań i zakończeń… ale nie tylko! U nas nowe rozwiązania wdrażamy, kiedy tylko mamy taką okazję, nie czekając z nimi na noworoczne postanowienia. 

Bez względu na to, czy mówimy o:

  • rozwiązaniach biznesowych,
  • nowych technologiach informatycznych,
  • innowacyjnych materiałach,
  • nowoczesnych urządzeniach,

przełomowe rozwiązania (lub ciekawe modyfikacje i uaktualnienia już istniejących) wchodzą na rynek niemal z dnia na dzień. Przegapienie choćby jednego istotnego detalu może decydować o tym, czy konkurencja wyprzedzi Twoją firmę w wyścigu o pozycję rynkowego lidera. 

IDO Electronics, jako firma R&D zainteresowana wykorzystaniem najnowszych technologii, zawsze trzyma rękę na pulsie. Monitorujemy rynek, wybieramy najlepsze pomysły i wdrażamy je w projektach naszych zleceniodawców, aby urządzenia, które dla nich wykonujemy, nie tylko spełniały oczekiwania ich klientów, ale też zostawiały konkurencję technologicznie daleko w tyle.

IDO Electronics współpracuje z DesignRush

Stałe poszukiwanie najlepszych rozwiązań doprowadziło do nawiązania współpracy z DesignRush – katalogiem najlepszych firm świadczących usługi B2B.  white and blue designrush logo on dark blue background

Dzięki DesignRush nie tylko możemy lepiej zaprezentować naszą ofertę, od umiejętności w zakresie:

  • oprogramowania typu software i hardware,
  • projektowania nowoczesnych rozwiązań z zakresu informatyki i automatyki,
  • projektowania mechaniki i obudów,
  • konsultingu i pomocy przedwdrożeniowej,

ale też poznać oczekiwania klientów oraz ich opinie, kiedy już nasza współpraca dobiegnie końca. System ocen stosowany przez katalog uwzględnia wiele elementów takich jak responsywność, stosunek jakości do ceny i ogólną opinię. O niektórych klienci czasem zapominają lub wręcz uznają za oczywiste, kiedy polecają nas swoim znajomym. Dzięki DesignRush ich opinie są bardziej obszerne, a my zyskujemy bardziej skonkretyzowane informacje. Win-Win! Tak, jak lubimy grać 😉

Zobacz profil IDO Electronics na liście polskich agencji software’owych.