kariera

Oferta pracy

Stanowisko

Specjalista ds. telemarketingu usług R&D

Jeśli szukasz pracy w dynamicznym zespole nastawionym na ciekawe i nowoczesne rozwiązania oraz chcesz zdobyć doświadczenie w projektach o globalnym zasięgu
to ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy:
Gdańsk
Rodzaj pracy:
Pełen etat (8h)
Godziny pracy:
 8:00 – 16:00

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie obsługi telefonicznej i emailowej zapytań klientów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy
  • Prowadzenie obsługi wychodzących, telemarketingowych kampanii sprzedażowych do nowych i obecnych klientów
  • Zarządzanie projektami sprzedażowymi i marketingowymi
    Badanie potrzeb rynku oraz klientów
Wymagania:
  • Optymistyczne nastawienie do świata, umiejętność nawiązywania relacji
  • Doświadczenie w telemarketingu i/lub eCommerce
  • Umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz świadomość komercyjna
  • Znajomość co najmniej jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, flamandzki, szwedzki, norweski na poziomie min. B2
  • Zamiłowanie do nowoczesnych technologii
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy CRM i Chat
    Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Wyjątkowe miejsce pracy w firmie z branży nowych technologii
  • Możliwość współudziału w tworzeniu innowacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość współpracy i nauki u boku najlepszych specjalistów w branży
    Praca z najnowszymi technologiami IT i wymagającymi
  • technologicznie projektami
  • Miłą atmosferę i mnóstwo uśmiechu każdego dnia
    Atrakcyjny system motywacyjny
Mile widziane:
  • Wykształcenie techniczne

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne.

Uwaga

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@idoelectronics.eu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dołącz do zespołu, który
z pasją buduje rozwiązania przyszłości

Marketing manager

Dzięki elastycznym godzinom pracy mogłam połączyć pracę ze studiami!

Sales manager

Mam wszystkie narzędzia, jakich potrzebuję do skutecznej pracy!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.