Kariera

Oferta pracy

Stanowisko

Specjalista ds. Telemarketingu Usługi R&D

Jeśli szukasz pracy w dynamicznym zespole nastawionym na ciekawe i nowoczesne rozwiązania oraz chcesz zdobyć doświadczenie w projektach o globalnym zasięgu
to ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy
Gdańsk
Rodzaj pracy
Pełny etat
Godziny pracy
8:00 – 16:00
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie obsługi telefonicznej i emailowej zapytań klientów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy
  • Prowadzenie obsługi wychodzących, telemarketingowych kampanii sprzedażowych do nowych i obecnych klientów
  • Zarządzanie projektami sprzedażowymi i marketingowymi
    Badanie potrzeb rynku oraz klientów
Oczekiwania:
  • Optymistyczne nastawienie do świata, umiejętność nawiązywania relacji
  • Doświadczenie w telemarketingu i/lub eCommerce
  • Umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz świadomość komercyjna
  • Znajomość co najmniej jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, flamandzki, szwedzki, norweski na poziomie min. B2
  • Zamiłowanie do nowoczesnych technologii
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy CRM i Chat
    Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Wyjątkowe miejsce pracy w firmie z branży nowych technologii
  • Możliwość współudziału w tworzeniu innowacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość współpracy i nauki u boku najlepszych specjalistów w branży
    Praca z najnowszymi technologiami IT i wymagającymi
  • technologicznie projektami
  • Miłą atmosferę i mnóstwo uśmiechu każdego dnia
    Atrakcyjny system motywacyjny
Mile widziane:
  • Wykształcenie techniczne

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne.

Dołącz do zespołu, który
z pasją buduje rozwiązania przyszłości

Dzięki elastycznym godzinom pracy mogłam połączyć pracę ze studiami!

Uwaga

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@idoelectronics.eu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.