Szanowni partnerzy IDO Electronics,

Wybuch epidemii koronawirusa bez wątpienia zmienił rytm codziennego życia na świecie. W IDO Electronics wierzymy mocno, że każdy z nas musi wziąć na siebie część wysiłku związanego z ograniczeniem rozprzestrzeniania wirusa i ochroną najbardziej narażonych osób. Większość z nas wybrała dobrowolną izolację i pracę zdalną.

Zarząd IDO Electronics podjął wszystkie niezbędne kroki, aby chronić swoich pracowników, dostawców i klientów podczas tego trudnego okresu. Firma wdrożyła wszystkie zalecenia mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania wirusa jakie rekomendują światowi eksperci do spraw zdrowia.

Większość naszego zespołu inżynierów pracuje obecnie zdalnie. Spodziewamy się, że mogą wydarzyć się niewielkie opóźnienia związane ze zmianami w procesach niezbędnymi, aby móc skutecznie chronić zależne od nas osoby. Bez zmian jednak dostarczać będziemy najwyższej jakości rozwiązania.

Nasz zespół sprzedaży także czuwa. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych usług, produktów, cen i opcji współpracy.

Najłatwiej skontaktować się z nami poprzez adres e-mail lub wypełniając formularz kontaktowy. Jeśli projekt już się rozpoczął, prosimy o podanie w e-mailu lub formularzu wszystkich danych, które mogą ułatwić obsługę zapytania.

Myślami pozostajemy przy wszystkich na pierwszej linii frontu walki z wirusem oraz bezpośrednio nim dotkniętych.

Życzymy zdrowia.

– Zespół IDO Electronics